Opinie o carVertical. Czy warto kupić?

5/5 - (7 votes)

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak dobrze znacie historię pojazdu, którym zamierzacie zainwestować swoje pieniądze? Czy warto zaufać sprzedawcy, który twierdzi, że samochód jest w doskonałym stanie? Na szczęście istnieją narzędzia, które mogą pomóc  w zgłębianiu tajemnic przeszłości używanego pojazdu. Jednym z takich narzędzi jest carVertical – platforma internetowa, która umożliwia dostęp do pełnej historii pojazdu na podstawie jego numeru VIN. 

Co oferuje carVertical?

carvertical VIN check

Raporty generowane przez carVertical są pełne cennych informacji. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, czy w samochodzie, którym jesteśmy zainteresowani, nie został cofnięty przebieg, czy auto nie miało poważnych uszkodzeń czy nie brało udziału w poważnych wypadkach itd. Często raport wzbogacony jest o historyczne zdjęcia pojazdu który nas interesuje, co pozwala nam na zorientowanie się jak wyglądała eksploatacja auta i jak poprzedni właściciel(e) dbali o pojazd.

Historia zmiany właściciela i rejestr kradzieży to kolejne dwie istotne funkcje dostępne w carVertical. Wiedząc, kto był właścicielem samochodu i czy samochód był kiedykolwiek skradziony, możemy podejmować bardziej świadome decyzje.

carVertical przykładowy raport

carVertical oferuje dodatkowo możliwość zapoznania się z przykładowym raportem przed zakupem. Dzięki temu potencjalni klienci mają szansę zobaczyć, jakie informacje są dostępne w raporcie, co pozwala na pełne zrozumienie wartości usługi – https://www.carvertical.com/pl/przykladowy-raport

Jak carVertical gromadzi dane?

carVertical korzysta z lokalnych i międzynarodowych baz danych, w tym z Europejskiego Obszaru Gospodarczego, publicznych baz danych, aukcji internetowych, policji, firm ubezpieczeniowych i wielu innych źródeł. To sprawia, że raporty carVertical są niezwykle rzetelne, aktualne i bogate w niezbędne informacje które pozwolą nam podjąć ostateczną decyzję co do zakupu wymarzonego auta.

carVertical Cena

carVertical oferuje kilka opcji cenowych, które umożliwiają dostosowanie zakupu do indywidualnych potrzeb. Każdy raport jest szczegółowy, dokładny i łatwy do zrozumienia, a koszt jego zakupu z pewnością nie jest wysoki, biorąc pod uwagę bezcenną wiedzę, jaką dostarcza.

Jeśli masz na oku kilka samochodów, możesz skorzystać z oferty na zakup większej ilości raportów za niższą cenę:

carVertical Opinie – moja historia

Z usługi carVertical korzystałem podczas zakupu mojego auta z Belgii i mogę powiedzieć, że bez niego mogłem wpakować się w poważne kłopoty, albo przynajmniej w zbędne dodatkowe koszty w przyszłości. 

Zawsze byłem zwolennikiem ściągania auta zza naszej zachodniej granicy. Niemcy, Belgia, Holandia – to moje typowe miejsca poszukiwań jeżeli chodzi o pojazdy dla siebie czy nawet w przypadku doradztwa dla znajomych czy rodziny. Po wielu dniach przeszukiwania różnych zagranicznych serwisów ogłoszeniowych (głównie autoscout24)), w końcu natknąłem się na idealne auto dla siebie – stylowe, dobrze wyposażone, w przystępnej cenie. Samochód znajdował się w Belgii, a na podstawie opisu z ogłoszenia i zdjęć, pojazd wydawał się wart podróży. Również wstępne oględziny auta, przez znajomego znajdującego się na miejscu utrwaliły mnie w tym przekonaniu. Po dotarciu do tzw. “garażysty” jakim to mianem określa się właśnie w Belgii takich sprzedawców, ten utrzymywał, że auto jest w “perfekcyjnym stanie” i “bez historii wypadków”. Wszystko wydawało się w porządku.

Jednak jak to mówią “Przezorny zawsze ubezpieczony”. Przed podjęciem decyzji wrzuciłem numer VIN auta, celem dokładniejszej weryfikacji w serwisie carVertical, którego używałem już wcześniej. 

W raporcie było coś, czego kompletnie się nie spodziewałem – samochód, o którym mówiono, że jest “bez historii wypadków”, faktycznie miał poważne uszkodzenie w 2014 roku. Zdjęcia z raportu pokazały auto z poważnym uszkodzeniem czołowym, co sugerowało, że mogło brać udział w poważnym wypadku, być może jakiś karambol na autostradzie.

Teraz wiedziałem, że niezależnie od tego, jak atrakcyjne wydaje się być auto, zawsze warto zainwestować w weryfikację jego historii.

carVertical opinie użytkowników

carVertical cieszy się szerokim uznaniem wśród swoich użytkowników, którzy doceniają przejrzystość i precyzyjność informacji, które dostarcza ten serwis. Szeroko pochwalany za możliwość zapewnienia szczegółowej historii pojazdu, carVertical pomaga w uniknięciu potencjalnych problemów związanych z zakupem używanego samochodu. Użytkownicy podkreślają również łatwość obsługi platformy i szybką obsługę klienta jako kluczowe atuty. Niepodważalność i niezmienność danych zapewnianych przez technologię blockchain jest kolejnym elementem, który przyczynia się do pozytywnych opinii o serwisie. Poniżej prezentujemy kilka wystawionych opinii dotyczących usługi: